O našej spoločnosti

V súčasnosti sa o vás stará 5 stálych zamestnancov a externí spolupracovníci z radov daňových poradcov, audítorov a právnikov.

Náš tím
Referencie
Partneri

Pomôžeme vám s vedením účtovníctva

Spoločnosť ESCAPE CONSULT SK, spol. s.r.o, vznikla začiatkom roku 2013 ako dcérska spoločnosť českej účtovnej a daňovej poradenskej kancelárie, ktorá poskytuje služby v oblasti vedenia účtovníctva a daňového poradenstva od roku 1998.

V súčasnej dobe má firma 5 stálych zamestnancov a niekoľko externých spolupracovníkov z radov daňových poradcov, audítorov, právnikov a ekonomických analytikov. Naša spoločnosť pracuje pre viacero významných výrobných a obchodných spoločností a s využitím moderných informačných technológií poskytuje kvalitné služby klientom po celej Slovenskej a Českej republike.

Sídlo spoločnosti sa nachádza v Bratislave na ulici Drieňová 34. V Českej republike nás nájdete v Brne na ulici Vídeňská 56a, blízko diaľnice D1 a kancelária v Prahe je na adrese Bohdalecká 8, Praha – Michlice.

Za svoju činnosť poskytujeme všetky záruky, vrátane finančného krytia prípadných škôd vzniknutých našou činnosťou.

Medzi hlavný obor našej činnosti patria kompletné vedenie účtovnej, daňovej a mzdovej agendy firiem, vrátane kompletného zavedenia a optimalizácie účtovných systémov. Pre našich zákazníkov pracujeme formou externej spolupráce, prostredníctvom pobočkového zapracovania dát vzdialeným prístupom, alebo priamo na mieste jeho podnikania. Všetko po uzavretí riadnych zmlúv. Ako doplnkové služby poskytujeme kompletné ekonomické poradenstvo, zakladanie a likvidáciu spoločností, zavedenie optimálneho ekonomického softwaru do firmy, správu pohľadávok, školenie zamestnancov klienta a iné.

Pre firmy so zahraničnou účasťou ponúkame spracovanie reportingu v cudzom jazyku.

Pokiaľ budete mať akékoľvek otázky, radi vám ich zodpovieme.

Office Bratislava

Drieňová 34
821 02 Bratislava
Slovenská republika
Tel.: +421 252 624 388

Office Praha

Bohdalecká 8
180 00 Praha – Michle
Tel.: +420 271 751 445

Office Brno

Vídeňská 56A
639 00 Brno
Tel.: +420 543 423 131